שמיכות תינוק ומעבר

שמיכת חורף לתינוק

אנו במצעים פלוס דואגים לכל מצעי החורף של בני המשפחה, כולל מערכות חורף לילדים, סטים של מצעי פלנל ושמיכות פליז צמר משובחות. בנוסף, עימנו תזכו למענה שלם ואיכותי עבור שמיכות חורף לתינוקכם עם שלל דגמים איכותיים מטריקו, פוך וקטיפה. את השמיכות אנו משווקים און ליין ישירות דרך האתר המאובטח שלנו, עבור מחירים משתלמים במיוחד.

 

מגוון סוגי שמיכות חורף

באתר שלנו תוכלו ליהנות ממגוון סוגים של שמיכת חורף לתינוק המוצעים בשלל צבעים, וכוללים בין היתר את הדגמים הבאים:

  • שמיכות טריקו איכותיות בדגמי ספארי עם חיות מתוקות בגווני לבן ובז', ושמיכות עליזות עם הדפסות חביבות של הדמות המצוירות האהובה מיקי מאוס.
  • שמיכות פוך רכות וקלות משקל עם מילוי איכותי של הולופייבר, המוצעות בגווני ירוק, לבן, שמנת ותכלת. מדובר בשמיכות בעלות רמת בידוד גבוהה המספקות מענה מחמם מושלם לעונת החורף הקרה.
  • שמיכות צמר ארוגות ומשובחות אשר צידן האחד עשוי סריג איכותי, וצידן השני עשוי מצמר מובחר. אלו הן שמיכות מאוד מחממות השומרות על התינוק עטוף לאורך כל הלילה, ומתאימות לשימוש בבית ומחוצה לו לרבות סל קל ועגלה.
  • שמיכות קטיפה רכות ומעוצבות בדגמי ספארי או בדגם ורוד עם פילים, שמתאימות לעונת מעבר או לחללים מוסקים. כמו כן, הן מעולות בחורף לעיטוף התינוק מתחת לשמיכת פוך, ונוחות לשימוש מחוץ לבית בטיולים ונסיעות.
  • מוצרים משלימים – מלבד שמיכות תוכלו לרכוש מאיתנו מוצרי טקסטיל נוספים לחורף עבור תינוקכם, לרבות סט מצעים לעריסה, לול ולמיטה.

 

להזמנת שמיכות חורף לתינוק

 

הזמנת שמיכת חורף לתינוק מוצעת בקלות ובבטחה דרך אתר האינטרנט המתקדם של חברתנו. כמו כן, אפשר לבצע הזמנות ולקבל עוד פרטים ומידע בנושא על ידי יצירת קשר עם מצעים פלוס בטלפונים 03-603-1110 ו- 03-603-1112.