שמיכות וכריות

שמיכת פוך יחיד

המצעים הם האלמנטים המשמעותיים ביותר ביצירת איכות חיים גבוהה ושינה עמוקה וטובה. בבחירת מצעים איכותיים אנו למעשה שומרים על בריאות גופנו ונפשנו. בשל המגוון העצום הקיים כיום ניתן למצוא אינספור סוגים של מצעים. ערכנו סקירה קצרה על מנת להקל את הבחירה מתוך המגוון האינסופי.

שמיכות פוך

שמיכות פוך הינן השמיכות האהובות ביותר על רבים. אין ספק כי שמיכות הפוך מספקות לגוף את החום הדרוש לו ואת ההגנה הטובה ביותר מפני התקררות. שמיכות הפוך מעניקות תחושה חמימה ונעימה ולמעשה מדובר בשמיכות בהן הכי נוח להתכרבל. שמיכות הפוך נחשבות לבעלות חומר הגלם האיכותי ביותר. ישנם שני סוגים עיקריים של שמיכות פוך: טבעיות וסינטטיות.

שמיכות הפוך הטבעיות עשויות נוצות אווזים וחלקי המוך – הם הקצוות של נוצות האווזים ואילו השמיכות הסינטטיות עשויות מחומרים מחממים ונעימים כגון הולופייבר ואחרים. אין ספק שעם העלייה במודעות לחשיבות השמירה על איכות הסביבה אנו זוכים לראות עלייה ברכישת שמיכות הולופייבר, במקביל לפופולאריות המתמדת של הפוך הטבעי.

כרית קונפור סיליקון

כרית קונפור סיליקון הינה בין הכריות המפנקות ביותר שקיימות. הכריות מעניקות לגוף תמיכה מקסימלית ועשויות אלפי סיבים רכים ונוחים. הסיבים תפורים על פי שיטה מיוחדת המבטיחה תמיכה מקסימלית לראש. כמו כן מכילה כרית הקונפור חומרים מיוחדים המונעים היווצרות גושים בעת השימוש בכרית. חומר המילוי של הכרית הינו אנטי אלרגיה ומונע בקטריות, עובש ופטריות. כמו כן, הטכניקה המרכזית של הכרית אחראית לשמירה על צורתה האחידה של הכרית.

כרית ויסקו

למי שעוד לא מכיר את כרית הויסקו, זה בדיוק הזמן הנכון. בעידן בו המתחים החלים על כל אדם הינם רבים, כרית איכותית התומכת בראש הינה בין האלמנטים ההכרחיים. כרית הויסקו הינו כרית אלסטית המתכווננת בהתאם לצרכי הגוף הייחודיים. הכרית מיועדת להעניק חווית שינה מושלמת ומתאימה את עצמה על פי משקל הראש. הכרית מתכווננת לפי תנועות הגוף ומעניקה לפיכך תמיכה מלאה בראש – גם כאשר הדם משנה  תנוחה מתוך שינה. את ציפוי הכרית ניתן להסיר ולכבס על מנת לשמור על מצבה.