סט פלנל זוגי

מצעי פלנל – איכות מפנקת

איכות השינה הינה בין הגורמים המשפיעים יותר מכל על אורח החיים ועל תחושת הסיפוק במהלך היומיום. ידוע כי שינה איכותית אחראית על יצירת תחושת חיוביות וחיוניות, עלייה ביכולות הריכוז וכן תחושת ערנות ובריאות טובה יותר. כיצד נשמור על השינה שלנו?

חשיבותה של שינה איכותית

שינה איכותית היא שינה של בין 7-8 שעות כאשר מדובר באדם בוגר. השינה צריכה להיות במצעים נוחים לאדם וכן תוך שימוש במזרון איכותי. כדי להבטיח את בריאות האדם חשוב לוודא כי המצעים אכן משרתים את צרכיו. רבים בוחרים את המצעים למיטה על פי ההדפס או המראה של המצעים. אחרים יבחרו מצעים לפי ההתאמה לסגנון בבית או לפי המחיר האטרקטיבי ביותר. למעשה, בחירת מצעים היא עניין אינטימי הרבה יותר.

במהלך השינה, על הגוף להיות במצב נינוח ורגוע על מנת להגיע לשינה עמוקה. בחירה במצעים מצריכה ניסוי אישי מאחר וכל אדם הינו בעל העדפות ייחודיות משלו. בחירה של מצעים פלנל הינה בין האפשרויות המועדפות על רבים, ולא בלי סיבה. כאשר מדובר בבחירת מצעים איכותיים אין ספק כי אלו צריכים להיות עשויים כותנה מלאה. מצעים פלנל עשויים כותנה 100% ואינם מכילים חומרים סינטטיים שונים. מצעים אלו משפיעים לטובה על איכות השינה ומאפשרים לילה ארוך ורגוע ללא הפרעות.

מצעים איכותיים ביותר

מצעים פלנל נחשבים כיום למצעים האיכותיים ביותר. מסתבר שהטבע יודע מה הוא עושה ומתוך שכך, יוצר עבורנו את המצעים האיכותיים ביותר. אלו מצידם מספקים חום עוטף ומפנק. כל מי שמכיר את איכות הפלנל יודע כי השינה בשמיכת פלנל היא המלכותית ביותר שקיימת. המצעים האיכותיים למעשה סופגים חום וזיעה ובכך אחראיים לאיזון טמפרטורת הגוף גם בחורף וגם בקיץ. תודות למגוון ההיצע הקיים כיום ניתן למצוא מצעים המיועדים למיטות זוגיות או מיטות יחיד, ספות, כורסאות ועוד.

היתרון המשמעותי ביותר, אולי, של מצעים פלנל, הינו היותם עשויים במאת האחוזים מכותנה. כידוע הכותנה הינה בין החומרים האהובים והאיכותיים ביותר שישנם המעניקה לגוף את החימום העוטף והנעים ביותר שקיים בטבע.