סט מצעים מפליז

אם אתם קמים בבוקר ומרגישים כאבי גב לא נוחים, אם יש לכם שינה קלה ואתם מתעוררים מכל רעש קטן, אם השינה לא נוחה לכם – כדאי לבדוק אפשרות של החלפת המצעים. מצעים מפליז מעניקים תחושה חמימה ונעימה בכל לילה מחדש.

גדולתן של שמיכות הפליז

מי אינו מכיר את שמיכות הפליז מהילדות? בין אם בבוקר  – מול הטלוויזיה, בין אם בתור שמיכה על הספה ובין אם כשמיכה לעונת החורף. הפליז הינו בין החומרים האהובים והפופולאריים ביותר ולא בלי סיבה. למעשה, מצעי הפליז הינם בין המצעים האיכותיים שקיימים בתחום השינה. כל מי שאוהב לישון טוב ואינו מתפשר על איכות החומרים יודע כי פליז מספק מענה איכותי לשינה נעימה וטובה, השומרת על חום הגוף.

למה דווקא פליז

הפליז הינו למעשה בד סינטטי. ככזה מחירו הרבה יותר זול מאשר מחירה של שמיכה העשויה כותנה מלאה או כל בד טבעי אחר. מדובר בשמיכה שאינה עשויה מסיבים של צמחים או מבעלי חיים – כגון שמיכות צמר העשויות צמר כבשים. הבד מיוצר בתהליכים תעשייתיים המיוצרים מתעשיות לוואי של ייצור נפט. שמיכות הפליז בפרט הינן בין השמיכות האיכותיות ביותר המציעות מחירים אטרקטיביים. בשל יתרונות אלו הפליז הינו בין החומרים הפופולאריים ביותר בקרב רבים.

חשוב לבחור שמיכות פליז איכותיות שכן מאחר ומדובר בחומר סינטטי, תחלופת האוויר בשמיכה הינה מינימאלית. בין היתרונות המשמעותיים של הפליז ניתן למנות את היותו איכותי ביותר, בד בעל מחיר נוח, עשוי 10% ניילון, קל משקל ונעים ביותר. הבד עצמו מחמם מאוד, רך ביותר למגע ונעים להתכרבל בו. יחד עם זאת מדובר בשמיכה המשמשת בעיקר לימי החורף. בחירה בשמיכת פליז מבטיחה שינה איכותית למשך שעות ארוכות, שלווה ונינוחות בשינה.

בחירה חכמה

חשוב לבחור את שמיכת הפליז המתאימה ביותר מאחר והשוק מציע אינסוף אפשרויות. אלו כוללות שמיכות איכותיות יותר ופחות. ישנן לא מעט שמיכות המיוצרות במזרח הרחוק אולם נושאות תווית של מותג אחר. בחירה בשמיכה בעלת ייצור איכותי מבטיחה חיים ארוכים והנאה למשך זמן רב.