מצעים ממותגים למיטה וחצי

מצעים ממותגים למיטה וחצי

היום ילדים רבים ישנים על מיטה וחצי כבר מגיל הגן מכיוון שהורים נוטים לחשוב קדימה ומיטות וחצי יכולות לשמש את הילדים עד לסיום גיל הנעורים. את החדר הילדים ובני הנוער אוהבים למלא בפוסטרים של הדמויות האהובות, בין אם זה שחקן כדורסל או כדורגל, דמות מצוירת או כל דמות נערצת אחרת. כך כדאי לעשות גם לגבי המיטה שבחדר הילדים, מכיוון שזה יהפוך אותה להרבה יותר מושכת עבור הילד. כיצד ניתן לעשות זאת במידה והילד ישן על מיטה וחצי? על ידי רכישת מצעים מיוחדים שמגיעים עם ההדפסים של הנושאים והדמויות האהובות על הילדים והם בגודל המתאים למיטה וחצי. מצעים מסוג זה יהפכו את המיטה למקום מיוחד עבור הילד וישדרגו את החדר כולו.

עם דמויות שילדים ובני הנוער אוהבים

מצעים ממותגים למיטה וחצי נועדו במיוחד לחדרי הילדים ובני הנוער. ההדפסים שמופיעים על גביהם הם של שחקנים ושחקניות, דמויות מהסרטים המצוירים לכל הגילאים, ספורטאים ועוד. המיתוג עבור הילדים נעשה באמצעות קשת רחבה של נושאים ההופכים להדפסים איכותיים שאינם דוהים על גבי המצעים גם לאחר כביסות רבות. עם מצעים כאלה הילד יאהב לישון ואפשר גם להפוך באמצעותם את שגרת ההכנה לשינה לחוויה מדליקה עבור הילד. מעבר להדפסת הדמויות, כחלק בלתי נפרד מהמיתוג, חברות שמייצרות את המצעים הללו מדגישות את איכות ההדפסה ואת איכות הבדים שמהם נתפרים המצעים הללו. צפיפות גבוהה של הבד ואחוזים גבוהים של כותנה המגיעים לכמעט 100 אחוזים, הופכים את המצעים הללו לנעימים למגע ולבלתי מתקמטים. במילים אחרות, בעת רכישת מצעים כאלו אתם מאפשרים לילד הנאה, מעצבים את החדר בהתאם למה שהוא אוהב וגם מביאים לעולם השינה שלו את האיכות שכל הורה רוצה לתת לילד שלו.

מותאמים בצורה מושלמת לגודל המיטה

הגודל של המיטה וחצי מצריך התאמת מצעים. לשם כך מיוצר קו מצעים ממותגים במיוחד למיטות מסוג זה. מצעים אלו מיגיעם עם גומי איכותי הנתפס על גבי המזרון, כך שהסדין נשאר מתוח לאורך כל הלילה. הילד שלכם יקום ללא סימני שינה על הפנים ויהיה רענן ומלא כוח כי הוא ישן שינה עמוקה שרק מיטה המאובזרת נכון יכולה לספק לילד.