שמיכות פיקה לילדים

שמיכות פיקה לילדים

שמיכות פיקה לילדים הינם שמיכות מפנקות בעלות מגע רך ומפנק לעור גופו של הילד. הרי כל הורה רוצה לתת לילדיו את איכות השינה הטובה ביותר, וכאשר מדובר באיכות שינה לילדים, שום הורה אינו נשאר אדישואין מקום לפשרות. שמיכת פיקה לילדים, הינה שמיכה דקיקה ונעימה אשר מגינה על גופו של הילד בקיץ החם או בעונות המעבר. לרוב ילדים ובוגרים מסרבים להתכסות בשמיכה דקה בקיץ, ושמיכת פיקה לילדים -היא פתרון אידיאלי עבורם, השמיכה כל כך דקיקה ונעימה וכמעט שלא מורגשת על הגוף.

מגוון סוגי שמיכות פיקה לילדים

באתר "מצעים פלוס" תוכלו למצוא מגוון רב של מצעים ממותגים לילדים ובניהם שמיכות פיקה לילדים ממותגות עם הדפסים האהובים על ילדכם  מתוכניות טלוויזיה שונות, כמו – לבנים, ספיידרמן, בן –טן, באט– מן, הדפסים של קבוצות כדורגל ועוד הדפסים שונים. לבנות– תוכלו למצוא, הדפסים של נסיכות, ברביות, תותית, הלוו –קיטי, בראצ' ועוד סוגים שונים של שמיכות פיקה לילדים בצבעים חלקים והדפסים עדינים.

שימושים נוספים לשמיכות פיקה לילדים

השמיכות הינן אידיאליות אף לכירבול מושלם בצפייה מול הטלוויזיה. המגע הרך של שמיכת הפיקה לילדים עוטפת ברכות את גופם עד כדי שלא ירצו לעזוב את השמיכה לרגע. שמיכות הפיקה מתאימות לעונות המעבר וימי הקיץ החמים, בהם נעים עדין ואין צורך בפוך מחמם. בנוסף, שמיכת פיקה לילדים אידיאליות בבתים בהם המזגנים דולקים ללא הפסקה. מכיוון שבארצנו הטמפרטורות עולות במהרה ונעשה חם מהר מאוד, מומלץ כבר בחודש אפריל, להוציא את שמיכת הפיקה ולאוורר אותה, ואף לכבסה בקלות ולהכין אותה מבעוד מועד לימים חמים של הקיץ.

הוראות כביסה של שמיכות הפיקה

באתר "מצעים פלוס", תוכלו למצוא שמיכות פיקה לילדים באיכות הגבוהה ביותר. שמיכות הפיקה נשמרות לטווח ארוך גם לאחר כביסות מרובות. ההדפסים אינם דוהים, אך מומלץ שלא לתלות את שמיכות הפיקה בשמש הלוהטת בכדי שלא שהצבעים לא ידהו, ועל מנת שיהיו נעימים ורכים למגע. זכרו כי – השמש מייבשת את שמיכת הפיקה לילדים, ובכך נוצר הרגשה של בד נוקשה ולא נעים. לכן, אם יש ברשותכם מכונת ייבוש כביסה, העדיפו לייבש שם את שמיכת הפיקה, או לתלות אותה במקום מוצל.

כיום אין צורך לצאת מהבית בכדי לרכוש שמיכת פיקה, תוכלו לרכוש את שמיכות הפיקה ישירות דרך האתר המאובטח של החברה בקלות רבה, אתם בוחרים את הדגם המתאים לכם ביותר, ואנו שולחים לכם אותה ישירות לביתכם בנוחות רבה ובמהירות האפשרית.