מצעים למיטת תינוק ומעבר

מצעים למיטת תינוק

בתור הורים אנחנו רוצים לתת לילדינו את הטוב ביותר, במיוחד בגיל היונקות. הכי חשוב הוא ליצור עבור תינוק חוויית שינה נעימה על מנת לבנות שגרת לילה איכותית ולהבטיח כי התינוק ישן טוב. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות רכישת מצעים איכותיים מבד נעים למגע שהתינוק יאהב לישון עליהם. מעבר לגודל המותאם למיטת תינוק, מצעים לקטנטנים חייבים להיות עשויים מ-100 אחוז כותנה או אפילו מכותנה אורגנית. בדים אלו נחשבים מפנקים ואיכותיים במיוחד ואם חשוב לכם לספק לתינוק את סביבת השינה הכי נעימה, זוהי הדרך.

כיצד נמדדת איכות המצעים

על מה חשוב להקפיד בעת רכישת מצעים למיטת תינוק? קודם כל חשוב כי יהיו להם חבלי קשירה בחלק האחורי על מנת לקשור את הסדין טוב יותר למזרון. זה ימנע כפלי בד שיכולים להפריע לתינוק בזמן השינה. בנוסף, כדאי לעשות את הרכישה במקום שמציע מבחר של מצעים המתאימים לעונת הקיץ ולעונת החורף. לקיץ כדאי לבחור מצעים קלילים מבדים נושמים והכי כדאי ללכת על בד שהוא 100 אחוז כותנה, כי הוא מקטין סיכוי להופעת גירויים בעור העדין של התינוק. בחורף חשוב לבחור מצעים מבד בעל אפקט חימום על מנת ליצור עבור תינוק סביבת שינה רכה וחמימה. זכרו, איכות הבדים הוא הפרמטר החשוב ביותר בעת בחירת המצעים למיטת תינוק לא משנה אם אלה מצעי קיץ או מצעי חורף.

מצעי פליז למיטת תינוק

על מנת להבטיח שינה ערבה של תינוק בעונה הקרה, כדאי להחליף את מצעי הכותנה המתאימים לקיץ במצעי פליז או פלנל בעלי מגע נעים ומפנק ואפקט חימום שישלים את המשימה של השמיכה. עם מצעי פליז מיטת תינוק תהיה מפנקת ורכה למגע ותינוק ישן שינה עמוקה לאורך הלילה. מכיוון שעורו של התינוק עדין ורגיש מאוד, חשוב לבדוק את סוג הפליז שממנו מיוצרים הסדינים. ישנו פליז שמכיל אחוזים גבוהים של כותנה והוא זה המומלץ ביותר עבור תינוקות, מכיוון שבד זה טבעי יותר ויש בו פחות רכיבים סינטטיים שעלולים לגרות את העור העדין. על מנת לשמור על מצעי פליז נעימים למגע לאורך זמן, חשוב להיצמד להמלצות הכביסה ולא להרתיח אותם. כך הם ישמרו על המגע הנעים שמספק לתינוק חוויית שינה חיובית.